Cevizli Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Halı temizliği, halılarınızda biriken kir, toz, alerjen, mikrop ve zararlı bakterilerin giderilmesi için gereklidir.

Yüksek trafik alanları özellikle buna karşı hassastır ve kirlerin birikmesini önlemek için düzenli olarak temizlenmelidir.
Derin temizlik, kötü alerjiler veya astım gibi sağlık sorunlarına sahip kişiler için ek faydalar sağlayabilir, çünkü enkaz birikmesi bir evin yada iş yerinin solunum havasına girebilir.

Yerinde Halı Yıkama kullanım yoğunluğuna göre 6 – 12 ayda bir yapılmalı ve deneyimli ekibimiz tüm beklentilerinizi aşmak için kaliteli bir iş yapmaktan gurur duyarlar.

Güçlü sanayi makinelerimiz halı liflerine derinlemesine yerleştirilmiş halı bakteri, küf ve diğer istenmeyen maddelerin çıkarılmasına yardımcı olur.

Ayrıca merdivenler, bodrum katları ve koridorlar gibi yüksek trafikli alanlar gibi ulaşılması zor yerleri de ele alıyoruz.

Cevizli Yerinde Halı Yıkama ekibine yaptıracağınız profesyonel temizlik, sağlık sorunlarına neden olan toz akarlarını ve alerjenleri temizler.

Duvardan duvara halılarınız için yerinde halı yıkama, yapmaya devam etmekten büyük gurur duyuyoruz.
En güncel profesyonel temizlik solüsyonlarını ve ekipmanlarını kullanarak, yürürken ya da üzerinde oturduğunuz her seferde liflerden çıkan kiri ve yağları temizleyebiliriz.
Halı temizleme ekipmanlarımız çevre dostudur.

Yeni müşterilerimizle çalışmak için sabırsızlanıyoruz. Bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Bize yerinde halı temizleme ve koruma fırsatı veren müşterilerimize teşekkür ederiz.

      Yorum Yap